Öztrak Caddesi'nin bir kısmı trafiğe kapandı

Çerkezköy Öztrak Caddesi'nde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları nedeniyle Altıyol Kavşağı ile Şeker Sokak arasındaki kısım araç trafiğine kapatıldı. Bu bölümdeki çalışmalar tamamlanınca ulaşıma tekrar açılacak ve ikinci etap çalışmasına geçilecek.

Öztrak Caddesi'nin bir kısmı trafiğe kapandı

Çerkezköy Bakış- Öztrak Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmaları kapsamında Altıyol Kavşağı ile Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şeker Sokak arasında kalan kısmın 14 Mayıs Cumartesi günü sabah saat 10.00 itibariyle araç trafiğine kapatıldı.
Burada Tekirdağ Büyükşehir, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi ekipleri alt ve üst yapı, kaldırım ile peyzaj çalışması gerçekleştirerek, caddenin çehresini değiştirecek.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Öztrak Caddesi’nin bir bölümünün trafiği kapatılması nedeniyle Altıyol Kavşağı’ndan Öztrak Caddesi istikametine gitmek isteyen sürücüler Şehit Doğan Çabuk Sokağı, Malkoçoğlu Caddesi’nden Altıyol Kavşağı istikametine gitmek isteyen sürücüler Şehit Erdinç Duran Sokağı ve Altıyol Kavşağı’ndan Belediye Meydanı’nı istikametine gitmek isteyen sürücülerin ise Uğur Mumcu Caddesi’ni kullanabilecek. Belediye Başkanı Vahap Akay, “Öztrak Caddemizin Altıyol Kavşağı’ndan Şeker Sokağa kadar olan bölümünün trafiğe kapalı olacak olması nedeni ile araç sürücüleri belirtilen alternatif güzergahları kullanarak Şehit Doğan Çabuk Sokak üzerinden Öztrak Caddesi’nin trafiğe açık bölümüne, Öztrak Caddesi’nden ise Şehit Erdinç Turan üzerinden Hükümet Caddesi ve oradan Altıyol Kavşağı’na ve Uğur Mumcu Caddesi üzerinden ise Belediye Meydanı’na ulaşabilirler” dedi.