Başkan Korkmaz’dan taraftarlara yemek

Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, kongre öncesinde Çerkezköyspor taraftar grubu Caddeliler’e yemek verdi. Yemeğin ardından konuşan Ahmet Korkmaz, kongrede aday olmayacağını tekrarlayarak “Bundan sonraki dönemde de taraftarlarımızla ve Çerkezköyspor’la birlikteyiz. Çerkezköyspor’un başarısı için elimden ne geliyorsa her türlü desteği göstereceğime söz veriyorum. Bu kulüp Ahmet Korkmaz’ın değil Çerkezköy’ün kulübüdür.” şeklinde konuştu.

Başkan Korkmaz’dan taraftarlara yemek
ÇerkezköyBakış - Caddeliler Taraftar grubu önceki gün Yemek Dünyası’nda düzenlenen yemekte Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz ile bir araya geldi.
“TARAFTAR GURUBUNUN YERİ BİZLERDE ÇOK FARKLIDIR’’
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, kongre süreci öncesinde Çerkezköyspor taraftar grubu Caddeliler ile bir araya geldi. Önceki gün Yemek Dünyası’nda taraftar grubuna yönelik düzenlenen yemek programı saat 16.00’da başlarken, yemeğe Ahmet Korkmaz’ın yanı sıra Kulüp Müdürü Ergun Uncuoğlullarından da katıldı. Yemeğin ardından konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve her türlü desteği sonuna kadar kendilerine veren Caddeliler Taraftar Grubu’na teşekkür ederek, “Kongre tarihini açıkladığımız basın toplantısında taraftar gurubumuza teşekkür etmeyi unutmuştuk ve bize sitem etmişlerdi. Onların bizim gönlümüzde yerleri ayrıdır. Bu mücadeleye onlarla birlikte çıktık ve kendi adıma da onlarla noktalayacağız” dedi.
“DESTEĞİM SÜRECEK’’
Spor camiasında belli bir yere gelmesinde taraftar gurubunun desteğini inkar etmesinin mümkün olmadığını kaydeden Korkmaz, “Bu konuda hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum. 30 Mayıs’ta kongremiz var. Arkadaşlarımızdan devam edilmesi konusunda sürekli sorular geliyor. Her zaman söylediğim gibi bu kulüpte herkes geçicidir ama her zaman Çerkezköyspor kalıcıdır. Bu 3 yıllık mücadelemizde maddi manevi yıprandık, biraz da yalnız kalarak tek başımıza mücadele vermek zorunda kaldık. Bu da özellikle şahsımı olumsuz etkiledi. Çok yıprandım ve bu yüzden 30 Mayıs’taki kongrede aday olamayacağımı açıkladım. İnşallah yeni oluşacak yönetim Çerkezköyspor’u hak ettiği yere ve hedefi olan profesyonel lige getirmeyi başarır. Yönetime kim gelirse gelsin, Kulüp başkanı kim seçilirse seçilsin her zaman şahsım olarak desteğim devam edecektir. Aday olmamam Çerkezköyspor’dan elimi ayağımı çektiğim anlamına gelmeyecektir. Yine taraftarlarımızla ve Çerkezköyspor’la birlikteyiz. Çerkezköyspor’un başarısı için elimden ne geliyorsa her türlü desteği göstereceğime söz veriyorum” diye konuştu.
“KONGRE SÜRECİNİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM’’
3 yıl önce almış olduğu Çerkezköyspor Kulübü’nü bir basamak da olsa yukarı atlatmayı çok istediğini kaydeden Ahmet Korkmaz şöyle devam etti; “Ama maalesef bunu başaramadık. Buradan bahaneler üreterek açıklama yapmak istemiyorum. Ama tek başına yapılan mücadele de almış olduğum bu emaneti yine yerinde teslim ederek ayrılmak ta benim için gurur vericidir. İnşallah önümüzde ki kongre süreci kulübümüze hayırlı olur. Çerkezköyspor’un başarısı için bütün kurumların işbirliği yapması şart. Bunun sonucunda da Çerkezköyspor hedefi olan profesyonel lige çıkacaktır”
banner287
“KULÜBÜN KENDİ KADERİNE TERK EDİLMESİNİ İSTEMİYORUM’’
Görev yaptığı süre içerisinde beklediği desteği göremediği için üzgün olduğunu ifade eden Başkan Korkmaz, “Sadece sonuna kadar iyi günde kötü günde yanımızda olan taraftar gurubumuza yürekten teşekkür ediyorum. Bu işler bir kişinin yapacağı işler değildir. Bu kulüp Ahmet Korkmaz’ın değil Çerkezköy’ün kulübüdür. Herkes bunun bilincinde olması gerekir. Sahip çıkılmaması durumunda da köklü kulübün kendi kaderine terk edilmesi ve kapatılmasını Çerkezköy halkının ve taraftarının takdirine bırakıyorum. Bunu da göz önüne alıyorlarsa varsın alsınlar” şeklinde konuştu.
“BAŞKANIN KULÜPTEN AYRILMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’’
Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz’ın sözlerini tamamlamasının ardından Caddeliler taraftar grubu başkanı Volkan Kuru ise, “Yıllardan beri bu renklerin ve armanın peşinden yağmur çamur demeden destekledik. Gerek Çerkezköy’deki iç saha maçları gerekse dış saha maçlarında başkanımızın desteğini her zaman hissettik. Bu durumlarla alakalı olarak Ahmet Korkmaz’ın kulüpten ayrılmasını istemediğimiz gibi ayrılmaması için gerekli her şeyi de yapacağız. “ ifadelerine yer verdi.
“KONGREDE AHMET KORKMAZ’I DESTEKLEYECEĞİZ’’
Çerkezköyspor’u profesyonel liglerde görmek istediklerini belirten Kuru şunları söyledi: “Büyük bir ilçenin takımını BAL liginde değil en az üçüncü ligde görmek isteriz. Artık kulübümüze mülki amirlerinin sahip çıkma zamanı gelmiştir. Önümüzdeki sezon gereken mercilere taraftar gurubu olarak ziyaretlerimizi gerçekleştirerek dileklerimizi ileteceğiz. Ahmet Korkmaz’ın kongrede her ne kadar aday olmadığını söylese de tek destekleyeceğim isim kendisidir. Kongreden çıkan sonuç ne olursa olsun Çerkezköyspor için hayırlı bir isim olmasını temenni ediyoruz”
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2013, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510