Hacıoğlu’ndan Çerkezköyspor’a kahvaltı

Çerkezköyspor ve idari yönetim Malkaraspor maçı öncesinde Hacıoğlu Baklava ve Pastanesi’nin sahibi Mustafa Hacıoğlu tarafından verilen kahvaltıda bir araya geldi.

Hacıoğlu’ndan Çerkezköyspor’a kahvaltı
Çerkezköyspor ve idari yönetim Malkaraspor maçı öncesinde Hacıoğlu Baklava ve Pastanesi’nin sahibi Mustafa Hacıoğlu tarafından verilen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, “Kulübümüze destek veren Mustafa ve Necati Bey’e teşekkür ediyoruz. Galibiyet ile dönersek deplasmanda bizde galibiyetimizi onlara hediye edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköyspor Süper Amatör Lig’in altıncı haftasında Malkaraspor ile yaptığı maçın öncesinde kahvaltıda buluştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Kahvaltı programı sonrası konuşan Çerkezköyspor Başkanı Ahmet Korkmaz "Gerçekten önemli bir deplasmana çıkıyoruz. Bizim için olmak ya da olmamak gibi bir durum söz konusu. Bu önemli günde takımımıza destek amaçlı Çerkezköyümüzün çok değerli esnaflarından Hacıoğlu Baklava ve Pastanesi’nin sahipleri Mustafa ve Necati Bey'e teşekkür ediyoruz. Bizde sahaya çıkıp onlar için mücadele edeceğiz. İnşallah alacağımız galibiyeti de onlara armağan edeceğiz. Elimizden gelen mücadeleyi gösterip üç puanı alarak döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.
banner287TÜM TAKIMLARI BAĞRIMIZA BASMALIYIZ
Ahmet Korkmaz'ın ardından söz alan Hacıoğlu Baklava ve Pastanesi’nin  sahibi Mustafa Hacıoğlu "Çerkezköy hepimizin bildiği gibi başta futbol olmak üzere bir çok sporu içinde bulundurabilecek, sportif potansiyeli olan bir İlçe. Bizler de Çerkezköy'ün önemli esnafları olarak bu potansiyele eşit şekilde destek vererek başarılar kazanmaya öncülük etmeliyiz. Çerkezköy'ün herhangi branşta kaç takımı olursa olsun o tek bir takımı değil tüm takımları bağrımıza basmalıyız.” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 15:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510