Süleymanpaşalı özel milli sporcu kulvardan 7 madalya ile çıktı

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü yüzme branşı özel milli sporcusu Ataberk Yücel, katıldığı Türkiye Şampiyonası’ndan 4 şampiyonluk 3 ikincilik ile dönerek büyük bir başarıya imza attı.

Süleymanpaşalı özel milli sporcu kulvardan 7 madalya ile çıktı

HEM KENDİ HEM DE ŞEHRİ ADINA ÖNEMLİ BAŞARILAR ELDE ETTİ

Çerkezköy Bakış - 50 metre serbest, 50 metre sırt üstü ve 100 metre kelebek branşlarından 2. olan Ataberk Yücel, 50 metre kelebek, 50 metre kurbağalama, 100 metre kurbağalama ve 200 metre karışık branşında ise kulvardan şampiyon olarak çıktı.
Türkiye’nin dört bir yanından 86 spor kulübünün katıldığı Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda katıldığı tüm dallarda madalya kazanan Ataberk Yücel, hem kendi hem de şehri adına oldukça değerli başarılar kazandığını belirtti.

banner287

 

DESTEKLERİNDEN DOLAYI BAŞKAN EŞKİNAT’A TEŞEKKÜR ETTİ

Desteklerinden dolayı Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a da teşekkür eden özel milli sporcu Ataberk Yücel; “Yaşadığım şehri başarılı bir şekilde temsil ettiğim için gururluyum. Desteklerinden dolayı Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Ekrem Eşkinat ve Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner’e çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 18:00

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510