Milat Gazetesi’nden Büyükşehir iddiası

Türkiye genelinde yayımlanan Milat Gazetesi, 25 Kasım günkü sayısında manşette Tekirdağ’a yer verdi ve ‘CHP’li Belediye’den milyonluk vurgun’ başlığı ile çıktı.

Milat Gazetesi’nden Büyükşehir iddiası

Çerkezköy Bakış - Gazete,  CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin ihalelerde büyük usulsüzlük yaptığını iddia etti. Ayrıca haberde Büyükşehir Belediyesi’nin açık teklif usulüyle yaptığı ihaleleri iptal ederek, 21 B (pazarlık) yöntemine çevirdiği ve yaklaşık 2,5 milyonlunun belli firmalara peşkeş çekildiğini ileri sürdü. Konuyla ilgili ise Başkan Kadir Albayrak’ın yolsuzluk iddialara cevap vermediği öne sürüldü.

banner287

 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet li
Adalet li - 1 yıl Önce

İftira atmak ne kadar basit bu ülkede çamur at izi kalsın hakkını yememek lazım baskan kadir Albayrak gibi değerli insanların çerkezköy'ü Çerkezköy yapan trakyayi Trakya yapan insan iftira atmayın bu dünyanın bir de öbür tarafı var helal olsun kadir başkan herkes senin gibi dürüst olsa bu dünyada insan ayrımı yapmadan insanlara hizmet eden tek başkan cekemiyorlar başkanı ( eğer siz adeletli tarafsız bir gazetecizeniz bunu yayimlarsiniz

turgay çiçek
turgay çiçek - 1 yıl Önce

KOYUNLAR ARKALARINDAN GİTMEYE DEVAM ETSİN ÇOBANLARI ZENGİN OLDUKÇA KOYUNLAR AÇLIĞA MAHKUM EDİLİYOR

turgay çiçek
turgay çiçek - 1 yıl Önce

Peki halkbank müdürünün evinden çikan 4.5 milyon dolar ne ?

Rıza Sarraf'ın ihaleye rüşvet karıştırması ?

Erdoğan Bayraktar'ın oğlunun evinden çıkan ayakkabı kutularındaki dolarlar ?

Bunlarıda açıklar mısınız peki

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 1 yıl Önce

Bu işin a partisi b partisi yok. İllaki gelen çevresini partisinin yandaşlarını ihya etmek için birçok yolsuzluğa göz yumuyor. Zaten sistem bunun dışında bir siyasetçiyi bünyesinde barındırmaz. En basitinden hemen hemen her belediyelerin ihtiyaçları dışında onlarca kiralık araçları bulunmaktadır. Üstelik bu araçların kullanım amacı dışında şahsi veya parti adına birçok organizasyonda kullanıldığı defalarca medyalarda yankılandı. Doğrudan teminlerse başlı başına vurgun sistemidir. Kamu kurum ve kuruluşlarının genel ihtiyaçlarının birçoğunu DMO’dan çok rahat karşılayabilecekken türlü türlü dümenler çevrilmektedir. Hak kavramını idrak edebilen yöneticilerin siyasetçilerin ihtiyacı ise gün geçtikçe artmaktadır.

ne bekliyorsunuz
ne bekliyorsunuz - 1 yıl Önce

yetkilileri harekete geçirin suç duyurusunda bulkuunun o zaman. ama sizde nerde o yürek?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306