Vali Yıldırım vatandaşlarla buluştu

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Yıldırım vatandaşlarla buluştu

Yakuplu ve Çeşmeli Mahallesi’nde gerçekleştirilen vatandaş buluşmasına, Vali Aziz Yıldırım, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İlçe Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Belediye Başkanı Hikmet Ata, İlçe Emniyet Müdürü Metin Temizer, Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek, belediye birim müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katılım sağladı.

Yakuplu Mahallesi köy kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya gelen heyet buradaki vatandaşların taleplerini dinledi. Düzenlenen halk buluşmasında vatandaşların sorun, görüş ve önerileri dinlendi.

Vali Yıldırım’ın Marmaraereğlisin’de gerçekleştirdiği halk buluşmasından memnuniyet duyduğunu dile getiren Belediye Başkanı Hikmet Ata, halkın istek ve taleplerinin yanı sıra, önerilerinin de değerlendirileceğine dikkat çekerek "Yapılan hizmetlerde oluşacak aksamalar ve bunları dışarıdan gören vatandaşlarımızın değerlendirmeleri, eksikliklerin telafi edilmesi anlamında büyük önem taşımaktadır. Bizler belediye olarak halkımızın görüşlerine önem veriyoruz. Halkımızın beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi