Altında talep 8 ayar

Altın piyasasındaki artışının ardından vatandaşlar 22 ayar yerine 14 ve 8 ayar altın almaya yöneldi.

Altında talep 8 ayar

Çerkezköy Bakış - Burak Kuyumculuk mağaza Müdürü Zafer Adalı,  “Altın fiyatları artsa da, altın insanlar için bazı durumlarda mecburiyet oluyor. 22 ayar tercih edilen altın artık 8 ayarlara kadar düştü. Müşterileri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ayarı düşük altının ise fiyatı da düşük oluyor. Müşterilerimiz de en çok bunları tercih ediyor.’ diye konuştu.

ALTIN HİÇBİR ZAMAN ZARAR ETTİRMEZ

banner287
Altın fiyatlarının gün içerisinde bile dalgalanmalar oluşturduğunu söyleyen Adalı şöyle devam etti: “Altın fiyatları şuan çok yüksek. Fakat bu fiyatlara almış olduğunuz altınlar, yarın öbür gün satacağınız zaman size 3-5 lira zarar ettirecek belki de 3-5 lira kazandıracaktır. Altın güzel bir yatırım aracıdğr. Cebinizde duran para harcanır, fakat altın her zaman cebinizde kalır. Satmak için geldiğinizde ise 3-5 lira üstüne ya da altına satarsınız. Altın hiçbir zaman uçurum büyüklüğünde zarar veya kar ettirmez. Özellikle de az sayıda olan altın hiçbir zaman zarar ettirmez.” dedi.

FİYATLAR YÜKSELECEKTİR


Çerkezköy’de dün çeyrek altın 288 lira, yarım altın 576 lira, tam altın 1052 liradan satıldı. Cumhuriyet altını 1168 lira, 22 ayar bilezik gramı 165 liradan satışa sunuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 09:23

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306