İstiklal Marşı’nı en güzel okuyan öğrenciler seçildi

75. Yıl Ortaokulu’nda İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilişinin 92’nci yıl dönünü nedeniyle ‘İstiklal Marşı’nı en güzel okuma yarışması’ düzenlendi. Düzenlenen yarışmada dereceye girenlere okul müdürü Burhan Açıkgöz tarafından ödüller verildi.

İstiklal Marşı’nı en güzel okuyan öğrenciler seçildi
ÇerkezköyBakış - 75.Yıl Ortaokulu’nda düzenlenen ‘İstiklal Marşı’nı en güzel okuma yarışmasında İstiklal Marşı’nı en güzel okuyanlar seçildi.
EN GÜZEL OKUYANLAR BELİRLENDİ
75. Yıl Ortaokulu’nda İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilişinin 92’nci yıl dönünü nedeniyle ‘İstiklal Marşı’nı en güzel okuma yarışması’ düzenlendi. Yarışmada birinci kademeden 2-A sınıfı öğrencisi Elif Okul ile 2-C sınıfından Müberra Çetin birinciliği paylaşırken, ikinci kademeden 6-C sınıfı öğrencisi Rabia Bali birinci oldu.
ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ
banner287
Programda ayrıca 5’nci sınıfların oluşturmuş olduğu İstiklal Marşı Oratoryosu dinlendi. Öğrencilerin bu tip aktivitelerle daha aktif şekilde ilgilendiğini belirten Okul Müdürü Burhan Açıkgöz, “Okul içi aktivitelere önem veriyoruz. Bu tip etkinliklerle hem öğrencilerimizin kaynaşması hem de bu önemli günü hissederek yaşamalarını amaçlıyoruz.” Dedi. Programın sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306