Sateks çalışanları piknikte bir araya geldi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Sateks Tekstil çalışanları aileleri ile birlikte piknik organizasyonunda bir araya geldi. Kızılpınar Kocameşe Piknik Alanı’nda düzenlenen piknikte, çalışanlar aileleri ile birlikte unutamayacakları bir gün yaşarken, piknikte Sateks Genel Müdürü Mustafa Boran tüm çalışan ve aileleri ile tek tek ilgilendi.

Sateks çalışanları piknikte bir araya geldi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Sateks Tekstil çalışanları aileleri ile birlikte piknikte bir araya geldi. 
KATILIM YOĞUN OLDU
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sektörünün saygın kuruluşlarından Sateks Tekstil çalışanları aileleri ile birlikte piknikte bir araya geldi. Kızılpınar Koçameşe Piknik Alanı’nda hafta sonu düzenlenen pikniğe Sateks Genel Müdürü Mustafa Boran, Sateks idarecileri, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Ercan Akın, Sateks Tekstil çalışanları ile aileleri katıldı.  
banner287
ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER DÜZENLENDİ
Piknik öncesinde çalışanlar aileleri ile birlikte servis otobüsleriyle alınarak piknik alanına götürüldü. Düzenlenen organizasyonda yetişkinler için çeşitli aktiviteler düzenlenirken çocuklar da unutulmadı. 
UNUTULMAYACAK BİR GÜN GEÇİRDİLER
Gün boyu süren piknikte Sateks Tekstil çalışanları aileleri ile unutamayacakları bir güne tanıklık ederken, Sateks Genel Müdürü Mustafa Boran tüm çalışan ve aileleri ile tek tek ilgilendi. Çeşitli ikramların da yapıldığı pikniğin ardından çalışanlar ve aileleri servis otobüsleri ile evlerine bırakıldı. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜMTAZ GÜNGÖRMÜŞ  VE EŞİ
MÜMTAZ GÜNGÖRMÜŞ VE EŞİ - 7 yıl Önce

MERHABA İYİ GÜNLER öncelikle bu etkinligi düzenleyenlere teşekkür ederiz ben o gün misafir katılımcıydım gercekten helal olsun bravo diyorum ama şunu söyleyemeden gecemiyecem o gün arada harika bir insan vardı piknigi neşeye eglenceye bogan bir kişi vardı gözlüklü adı bilmiyorum ama bu piknigi neşelendiren ordaki insanlara pozatif enerji veren bir beyefendi vardı çocukla çocuk büyüklerle büyük işte o kişi den hiç bahsedilmemiş neden bilmiyorum ona çok ayıp edilmiş ona burdan teşekkür eder saygılarımı sunarım bence o gözlüklü kişini gönlünü alın çok ayıp etmişsiniz saygılarımla misafir mümtaz

HASAN HIZ
HASAN HIZ - 7 yıl Önce

MERHABA İYİ GÜNLER YORUMU YAZAN MÜMTAZ KARDEŞİM YORUMUNU OKUDUM TABİKİ HAKLI OLDUGUN YANLARI VAR AMA HİÇ ÖNEMLİ DEGİL BİZ BİR SATEKS TEKSTİL AİLESİYİZ O GÖZLÜKLÜ KİŞİ BENİM 23 YILDIR DA BU AİLEDE ÇALIŞMAKTAYIM ADIMIN GECMEMESİ BENİM İÇİN HİÇ ÖNEMLİ DEGİL SİZLERİ MEMNUN EDEBİLDİYSEK NE MUTLU BİZE O GÜN GERCEKTEN ÇOK YORULDUM HER KESİ MEMNUN EDEBİLMEK İÇİN BEN ŞAHSEN ELİMDEN GELENİ YAPTIM HER KİŞİNİN İSTEGİNİ ELİMDEN GELDİGİNCE YAPMAYA ÇALIŞTIM TABİ Kİ ORDA YAZDIKLARINDA VAR AMA BENİM İÇİN HİÇ ÖNEMLİ DEGİL HEPSİNİN CANLARI SAG OLSUN ORDA BENİM DE SERVİS KONUSU DİKKATİMİ ÇEKTİ AMA ÖNEMLİ DEGİL GÜN OLA HARMAN OLA ... SAKLA SAMANI GELİR ZAMANI... DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR MİSALİ SİZLERİ MEMNUN EDEBİLDİYSEK NE MUTLU BİZLERE SAYGILARIMLA O BAHSETTİGİN GÖZLÜKLÜ BOYAHANE MÜDÜRÜ HASAN HIZ ...???

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510