banner265

banner571

Tosun bulundu

Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül İmam Hatip Ortaokulu’nun sahiplendiği, öğretmen ve öğrencilerin “Tosun” ismini verdiği köpek bulundu. Eziyet edildiği belirlenen ve çok korktuğu gözlenen tosun, veteriner kontrolünün ardından okul bahçesindeki yuvasına konuldu.

GENEL 10.04.2021, 13:11 Bakış Haber Merkezi
Tosun bulundu
banner301

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül İmam Hatip Ortaokulu’nun geçtiğimiz yıl ekim ayında sahiplendiği 2 köpekten biri olan Tosun 4 nisan günü kayboldu. Okulda maskotu olan Tosun’un kaybolması öğrenciler ve öğretmenler arasında büyük üzüntüye neden oldu.

Öğretmenler ve öğrenciler, tosunun bulunması için seferberlik başlattı. Konuyu Çerkezköy Bakış Gazetesi’nde haber yapınca okul yönetimine de çok sayıda ihbar geldi. Değerlendirilen ihbar sonrası tosun, Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde bulundu.

EZİYET EDİLMİŞ

Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Metin Demirbağ, tosunu bulduklarını belirterek, “Kapaklı Organize Sanayi Bölgesinden gelen bir haber üzerine gittik ve yaptığımız aramalar sonucunda pazar çevresinde Tosunu bulduk. Köpeğimize ekstra bir tasma takıp götürmüşler. Biraz eziyet edilmiş.  Veterinere götürüp kontrol ettirdik. Daha sonra okulumuzdaki yuvasına koyduk ve evine geri döndü. İnşallah bir daha kaybolmaz.” dedi.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P