Sınav stresinden uzaklaştılar

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, son sınıf öğrencilerinin gireceği üniversite sınavından önce, bu stresten biraz olsun uzaklaşması adına tiyatro ve karaoke yarışmaları düzenledi.

Sınav stresinden uzaklaştılar

Çerkezköy Bakış - Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, akademik eğitimin yanı sıra yaptığı sosyal ve kültürel faaliyetlerle de öğrencilerin daha aktif ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üniversite sınavına girecek olan son sınıf öğrencilerinin yaşadığı stresi azaltmak ve morallerinin üst seviyelere çıkmasını sağlamak adına tiyatro ve karaoke yarışmaları düzenledi. Birbirinden eğlenceli anların yer aldığı yarışmalarda öğrenciler, hep birlikte eğlendi. Birçok kategoride sergilenen tiyatroların en’leri de seçildi. Safinaz’ın İzdivacı isimli tiyatro gösterisi En iyi Oyun ödülünü aldı. En İyi Komedi oyunu Sosyete seçilirken, Bergen isimli oyun En İyi Senaryo seçildi.  

KARAOKEDE DE OLDUKÇA EĞLENDİLER

Tiyatronun yanı sıra öğrenciler, yaptıkları karaoke yarışmasında da oldukça eğlendi. Yarışmada Neslihan Yalcın birinci, Melis Küçük ikinci, Ömer Faruk Turan ise üçüncü seçildi.
Okul Müdürü Murat Kıroğlu, yarışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek, başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510