Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri Haberleri

Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri haberleri ve güncel Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri gelişmeleri, Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri ile ilgili tüm video, Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri fotoğrafları ve Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri haberleri Çerkezköy Bakış | Güncel Tekirdağ Haberleri sitemizde


Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri, Ramazan bayramı dolayısıyla arife gürü açık olacak.

Çerkezköy

15 Nisan’da başlayacak av yasağına sayılı günler kala Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri'nde bulunan Balık Pazarı’ndaki fiyatlarda düşüş yaşandı.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerindeki balık pazarında hamsinin kilosu 150 TL’den satılmaya devam ediyor.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerindeki balık pazarında geçen hafta 150 TL’den satılan hamsinin kilosu bu hafta 120 TL’den satışta.

Ekonomi

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerinde 15’li paketi geçtiğimiz hafta 50 TL’den satılan M boy yumurtanın fiyatı bu hafta 40 TL’ye düştü.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri esnaflarından Hayrettin Çetinkaya, Ramazan ayının yaklaşmaya başlamasıyla birlikte özellikle sebze fiyatlarının yükseleceğini söyledi.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerine yılın ilk karpuzu İran’dan geldi.

Çerkezköy

Çerkezköy’de her hafta perşembe ve pazar günleri Kapalı Pazar Yerinde meyve, sebze ve giyim reyonları kuruluyor.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerindeki balık pazarında geçen hafta 120 TL’den satılan hamsi, bu hafta 100 TL’den satışta.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yerinde fiyatlarda geçtiğimiz haftaya göre pek düşüş olmadı. Sadece bazı meyve ve sebzelerde küçük indirimler oldu.

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar yerinde geçtiğimiz hafta 100 TL olan istavritin kilosu 80 TL’ye geriledi. Hamside aynı fiyattan satılıyor.

Çerkezköy

Çerkezköy’de kışlık konserve menemen ve salça için domates ve biber alışverişi başladı. Domatesin kilosu 10 TL’den, kapya biber ise 25...

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar yerinde pazar fiyatlarını sizler için derledik. Pazar fiyatları kimine göre ucuz kime göre ise cep yakıyor.

Çerkezköy

Sobaların üstünde, mangal ateşinde pişen, yerken sıcaklığıyla hem eli hem de damağı yakan müthiş lezzet, kış ayının vazgeçilmezi kestaneye bu...

Çerkezköy

Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri de dahil olmak üzere mağazalarda kışlık kıyafetler tezgâhlardaki yerlerini almaya başladı. Mont, kazak ve kabanların fiyatları...

Çerkezköy

Çerkezköy’de bugün Pazar kuruldu. Pazardaki sebze ve meyve fiyatlarını haberimizde derledik.

Çerkezköy

Çerkezköy’de sezonun açılmasıyla birlikte balık bolluğu yaşanan tezgahlar, kış aylarında da yüzleri güldürecek gibi… İşte tezgahlarda balık fiyatları.      

Çerkezköy

Sonbaharda, bahardan kalma günler yaşansada, pazar tezgahlarında kışlık sebze ve meyveler yerlerini almaya başladı. Pazarcı esnafı Süleyman Aslan, “Pazar fiyatları...

Çerkezköy

Çerkezköy’de manav ve pazar tezgâhlarında karpuz satışları son günlerini yaşıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren artık karpuz bulmak zorlaşacak.